+420 734 445 798 penzionbazalka@gmail.com facebook

Tipy na výlety z penzionu Bazalka

V zimě můžete využít nedaleké běžecké lyžařské tratě v okolí Jablonecké přehrady (sportovní areál Břízky) nebo se přiblížit pravidelným autobusem do Bedřichova, kde se koná Jizerská 50. Jsou zde i sjezdové tratě přímo v Jablonci nad Nisou (Ski centrum Dobrá voda), lyžařské středisko Zásada nebo skiareál  Bedřichov či  nedaleko Špičák u Tanvaldu.

Město Jablonec  nad Nisou  má  plno dalších možností k aktivitám a odpočinku: Plavecký bazén s tobogány, Muzeum skla a bižuterie, tenisová a squashová hala, bowling, kina, divadla, muzea a klub Na Rampě. Při nepříznivém počasí můžete zkusit aktální program kin.

V létě můžete využít pěkné koupání v Jablonecké přehradě, kde je i mnoho stánků k posezení, krásné pěší a cyklotoulky Jizerskými horami. Cykloautobus Vás odveze přímo do Jizeských hor z Jablonce nad Nisou. V nedalekém Liberci je také plno míst k návštěvě a poznání: Ještěd, Zoo Liberec, Botanická zahrada, Babylon aj.

Z dalších atrakcí okolí penzionu doporučujeme bobovou dráhu v Janově, rozhlednu Královka nebo Černá studnice, Prezidentskou chatu a pro rodiny s dětmi výletní areál Pěnčín.